3 ilin Kültür ve Turizm Müdürü için atama kararı

Bingöl, Mersin ve Van’ın İl Kültür ve Turizm Müdürleri için atama kararı…

17 Mart 2022 tarihli Resmi Gazete’de yer alan Atama Kararları’na göre Bingöl İl Kültür ve Turizm Müdürü Kasım Barman görevden alınırken yerine Selahattin Yazar atandı.

Bunun yanı sıra Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Cengiz EKİCİ, Van İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne ise Erol USLU atandı.

17 Mart 2022 tarihli Resmi Gazete’de Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda gerçekleştirilen atamalara ilişkin kararlar şu şekilde:       

Karar: 2022/102

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bingöl İl Kültür ve Turizm Müdürü Kasım BARMAN görevden alınmış ve bu suretle boşalan Bingöl İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Selahattin YAZAR atanmıştır.

Karar: 2022/103

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda açık bulunan Mersin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Cengiz EKİCİ atanmıştır.

Karar: 2022/104

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda açık bulunan Van İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Erol USLU atanmıştır.