Dedeman Otelleri’ne yeni operasyon direktörü

Dedeman Turizm Grubu tarafından, başlatılan değişim ve sürdürülebilir büyüme hamleleri kapsamında, Dedeman Hotels & Resorts International Operasyon Direktörlüğü görevine Gürkan Kaban atandı.

Dedeman Turizm Grubu tarafından, başlatılan değişim ve sürdürülebilir büyüme hamleleri hız kesmeden sürüyor.

Grubun sürdürülebilir büyüme ve değişim stratejisi kapsamında, Gürkan Kaban, “Dedeman Hotels & Resorts International Operasyon Direktörü” olarak atandı.

GÜRKAN KABAN’IN KARİYERİ

Dedeman Ailesine katılan Gürkan Kaban, profesyonel çalışma hayatına 1995 yılında Çırağan Kempinski’de Yiyecek İçecek Departmanı’nda başlamış, sırasıyla Royal Caribbean International, Divan Merkez, Rixos Ankara, Dedeman İstanbul, Crowne Plaza İstanbul Asia ve Hilton İstanbul Kozyatağı otellerinde farklı pozisyonlarda görev aldı.

2020 yılı itibariyle Holiday Inn Şişli’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi pozisyonlarında görev alan Gürkan Kaban; “Dedeman Hotels & Resorts International Operasyon Direktörü” olarak atandı.

Gürkan Kaban, Dedeman otellerinin tüm marka ve operasyonel standartlarının belirlenmesi, uluslararası düzeye getirilmesi, misafir memnuniyetinin maksimum seviyeye çıkarılması, standartların korunup uygulanması konularında sorumlu olacak ve İcra Kurulu Başkanı’na bağlı olarak çalışacak.